ПОВІДОМЛЕННЯ

ПОВІДОМЛЕННЯ

Роз’яснення щодо плати за абонентське обслуговування на централізоване водопостачання ДМП ВКГ «Дніпро-Західний Донбас»

З 01.05.2021р. набрав чинності Закон №1060 від 03.12.2020р., яким вносяться зміни у Закон України «Про житлово-комунальні послуги». Тому, водоканал повинен укласти зі споживачами нові договори. В договорах наявна плата за абонентське обслуговування. Що передбачено п. 11 ст.1 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (зі змінами, внесеними відповідно до Закону №1060).
Вартість абонентського обслуговування не може перевищувати для кожної послуги граничного розміру, визначеного постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019р. №808.
У зв’язку з цим споживачам за договорами на послуги з централізованого водопостачання, з 1 січня 2022р. встановлюється плата за абонентське обслуговування у розмірі:
за послугу з централізованого водопостачання у розмірі 36,30 грн.(з ПДВ) на 1
абонента у місяць;
Абонентська плата сплачується незалежно від користування послугою. Навіть якщо абонент місяць не користувався послугами з централізованого водопостачання, то абонплату доведеться сплатити.
Абонентська плата нараховується щомісячно, у фіксованому розмірі, з розрахунку на один особовий рахунок. Залежить від затвердженого мінімального прожиткового мінімуму в Україні, а тому може змінюватись.
Звертаємо увагу, що ці витрати завжди були закладені в тарифі, однак після змін у законодавстві витрати на абонентське обслуговування виведені в окремий платіж.

admin