ПОВIДОМЛЕННЯ

ПОВIДОМЛЕННЯ

​Коригування абонентської плати на централізоване водопостачання ​ДМП ВКГ «Дніпро-Західний Донбас»

У зв’язку з введенням в дію прожиткового мінімуму на 1 особу в розрахунку на місяць, встановлену на 1 січня   2022р., було зроблено коригування абонентської плати зі споживачами за договорами на послуги з централізованого водопостачання.
З 1 січня 2022р. встановити плату за абонентське обслуговування у розмірі:

 за послугу з централізованого водопостачання у розмірі 35,12 грн.(з ПДВ) на 1 абонента у місяць;

З 01.05.2021р. набрав чинності Закон №1060 від 03.12.2020р., яким вносяться зміни у Закон України «Про житлово-комунальні послуги». Тому, водоканал повинен укласти зі споживачами нові договори. В договорах наявна плата за абонентське обслуговування, що передбачено п. 11 ст.1 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (зі змінами, внесеними відповідно до Закону №1060).
Вартість абонентського обслуговування не може перевищувати для кожної послуги граничного розміру, визначеного постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019р. №808.
Абонентська плата сплачується незалежно від користування послугою. Навіть якщо абонент місяць не користувався послугами з централізованого водопостачання,  абонплату доведеться сплатити.
Абонентська плата нараховується щомісячно, у фіксованому розмірі, з розрахунку на один особовий рахунок. Залежить від затвердженого мінімального прожиткового мінімуму в Україні, а тому може змінюватись.
Звертаємо увагу, що ці витрати завжди були закладені в тарифі, однак після змін у законодавстві витрати на абонентське обслуговування виведені в окремий платіж.
admin